3.Aşama / Hangi hayaller?

| 12/07/2015 | 0 Cevap/Yorum Devamı

engel-tanimayan-hayaller

Hayal denilince akla hep daha iyi bir ev daha iyi bir araba gibi şeyler gelir ancak bizim bahsettiğimiz hayaller aslında çoğumuzun sahip olduğu ancak farkına pek varamadığı, her nasıl olursa olsun tavanı akmayan sıcak mutlu bir yuva, sağlıklı olmamız, ailemizin olması, içecek bir çorbamız, giyecek bir kazağımız, gideceğimiz bir okulumuz olması gibi temel ihtiyaçlardır.

Ve bunlara dahi ulaşamayan bir çok yardıma muhtaç insanlarımız halen desteklerimizi beklemekteler.

Bizim Hayalden anlatmak istediğimiz budur…

Bunlara nasıl ulaşacaksınız?

1. Çevre aracılığı ile bireysel çaba ile…

Kendi çevrenizden gelen bilgiler; arkadaş, iş ve aile çevresinden edineceğiniz yardıma ihtiyaç duyan insaların ya da kurumların bilgisi doğrultusunda bu bilgilerin doğruluğunu kontrol ederek, kontak kişiyide belirleyerek ayrıntılı bilgilerini platforma giriş yapabilirsiniz.

En basitinden mahalle muhtarlıkları desteği ile;

Yardıma ihtiyaç duyan hayalleri bulmak aslında zor değil, mahalle muhtarınız aracılığı ile dahi o mahallede durumu zor olan insalara ulaşabilirsiniz.

2. Dernek  / Vakıf / STK lar aracılığı ile;

Yardım kuruluşları aracılığı ile onların kampanyalarına, verilerine ulaşabilirsiniz yine derneklerin kontak bilgi ve kişilerini paylaşarak kampanyalarından bilgileri burada paylaşabilirsiniz. Hatta derneklerin sistemimize üye olarak bu paylaşımları kendilerininde düzenli yapması çok faydalı bir girişim olacaktır.

Share

Tags:

Category: Uncategorized

avatar

Üye hakkında (Üye Profili)

Site Yöneticisi
Hayalinipaylas.com

Share

Cevap/Yorum Yazınız

Yapmak zorundasınız Giriş Cevap yazmak için.