Dernekler / Vakıflar

Sayın STK yetkilisi,

İnternet sitemiz aracılığı ile tüm sosyal yardımlaşma ve destek kampanyalarınızı, projelerinizi tek noktadan daha çok insana, destekçiye duyurmanız artık mümkün.

Bizim hayalimiz sizlerin hayali ile aynı; yani yardıma dair en basit hayallerin dahi gerçekleşmesini, daha çok insanın destek görmesini sağlamak.

Sitemize üye olmanız (ücretsiz), derneğinize ait bilgilerinizi bu üye profiline logonuz ile birlikte giriş yapmanız paralelinde sizinle kontak kurulacak ve  özel üyelik kademesi atanarak standart üyelikten farklı olarak sitemizde daha çok işlem yapma imkanına sahip olacaksınız. Ön şartımız güncel olarak kampanyalarınızı, duyurularınızı girmek bunları takip ederek gelen cevaplara en kısa sürede geri dönüş yapmanızdır.

Üye olmak bu imkanı değerlendirmek sizin elinizde, sistemimiz ücretsizdir ve hep öyle kalacaktır.
Dernek adına yaptığınız üyelik kayıdında yer alan bilgileriniz aracılığı ile “Dernekler/Vakıflar” sayfası altında da yer alacaksınız. Kampanya videolarınız, fotoğraflarınız ve  kurumsal logonuz yine sitemiz anasayfalarında yayınlanıyor olacaktır. Gönderdiğiniz hayallerde kullanıcı ismine tıklandığı zaman size dair tüm bilgilere ve diğer kampanyalara ulaşılabiliyor olacaktır.

Sitemizi ziyaret edenlerin sizlerden gelen hayalleri cevaplandırıyor olması güvenirlik açısından bizimde tercih ettiğimiz bir yöntemdir.  Bu yüzden sizlerin desteği bizler için çok önemlidir. Böylesi tarafsız tek bir platform basın/medya ve paralelinde halkımız tarafından da daha çok tercih edilir, takip edilir olacaktır.

info@hayalinipaylas.com e-maili aracılığı ile ya da aşağıda yer alan form ile bizimle hemen kontak kurabilir, sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Üyelik için lütfen buraya http://hayalinipaylas.com/wp-login.php?action=register tıklayınız ya da site anasayfamızdan giriş yapınız.

Sadece gönüllüler tarafından yıllar öncesinin hayali olarak henüz kurulan bu platform hiçbir firmaya,  STK ya da devlet kurumuna bağlı değildir. Ülkemiz ve halkımız için hayırlı, faydalı bir platform olması dileği ile şimdiden desteğiniz için teşekkür ederiz.

Hayalinipaylas.com
Hayalini paylas, şansı kendin yarat!

[contact_form]

Share