Hak ve Sorumluluklar

Son Değiştirilme Tarihi: 10 Mayıs 2012.

Hak ve Sorumluluklar Bildirimi

İşbu Hak ve Sorumluluklar Bildirimi (Bildirim) Hayalinipaylas.com ‘a dayalı olarak hazırlanmış olup, kullanıcılarla ve Hayalinipaylas.com ile etkileşimde bulunan diğer şahıslarla aramızdaki ilişki buna tabidir. Hayalinipaylas.com ‘u kullanarak ya da Hayalinipaylas.com’a erişerek, bu Bildirimi kabul etmiş sayılırsınız.

 1. GizlilikGizliliğiniz bizim için çok önemlidir. Gizlilik İlkemizi, Hayalinipaylas.com’u kullanarak başkalarıyla nasıl paylaşımda bulunabileceğiniz ve içeriklerinizi ve bilgilerinizi nasıl topladığımız ve kullanabileceğimiz hakkında önemli açıklamalar yapmak için tasarladık.  Gizlilik İlkesi’ni okumanızı ve daha bilinçli kararlar almanıza yardımcı olacak şekilde kullanmanızı tavsiye ederiz.
 2. İçeriklerinizi ve Bilgilerinizi PaylaşmaHayalinipaylas.com’da paylaştığınız içeriklerin ve bilgilerin tamamı sizin mülkiyetinizdedir ve bu bilgilerin nasıl paylaşıldığını profil ayarlarınız aracılığıyla kontrol edebilirsiniz. Ayrıca:
  1. Fotoğraflar ve videolar gibi fikri mülkiyet hakları kapsamında bulunan içerikler (fikri mülkiyet hakkı olan içerikler) için, tarafımıza  şu izni verirsiniz: Tarafımıza, Hayalinipaylas.com’da ya da Hayalinipaylas.com ile bağlantılı bir şekilde paylaştığınız fikri mülkiyet hakkı olan herhangi bir içeriği kullanmamız için münhasır olmayan, devredilebilir, alt lisans atanabilir, telifsiz, uluslararası bir lisans (Fikri Mülkiyet Lisansı) tahsis edersiniz. Fikri mülkiyet hakkı olan içeriğinizi ya da hesabınızı sildiğinizde, söz konusu içerik başkalarıyla paylaşılmadıysa veya bu kişiler tarafından silindiyse, bu Fikri Mülkiyet Lisansı’nın geçerliliği de sona erer.
  2. Fikri mülkiyet hakkı olan içeriği sildiğinizde, söz konusu içerik, bilgisayardaki geri dönüşüm kutusunun boşaltılmasına benzer bir şekilde silinir. Ancak, silinen içeriğin makul bir zaman aralığı dahilinde yedek kopyalarda kalabileceğini kabul edersiniz (ancak bu bilgilere başkalarının ulaşması mümkün olmayacaktır).
  3. Herkes ayarını kullanarak bilgi veya içerik yayınladığınızda, bu herkesin (Hayalinipaylas.com dışından şahıslar dahil) bu bilgiye erişerek bu bilgiyi kullanmasına ve sizinle (yani adınız ve profil resminizle) ilişkilendirmesine izin verdiğiniz anlamına gelir.
  4. Hayalinipaylas.com hakkındaki görüşleriniz ve diğer önerileriniz bizim için her zaman çok önemlidir, ancak bunları kullanırken size karşı herhangi bir karşılık ödeme yükümlülüğümüzün bulunmadığını kabul edersiniz (sizin bunları sunma konusunda herhangi bir yükümlülüğünüzün bulunmaması gibi).
 3. EmniyetHayalinipaylas.com’un emniyetli kalmasını sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız, ancak bunu yine de garanti edemeyiz. Emniyeti sağlamak için sizin yardımınıza ihtiyaç duymaktayız. Bu yardım kapsamında aşağıdaki taahhütleri sunmanız beklenmektedir:
  1. Hayalinipaylas.com’da izin verilmeyen ticari iletişimler (spam gibi) göndermeyecek veya farklı bir şekilde paylaşmayacaksınız.
  2. İznimiz olmadan, otomatik araçlar (adres toplama botları, robotlar, spider ya da kazıyıcılar) kullanarak diğer kullanıcılara ait içerikleri veya bilgileri toplamayacak ya da Hayalinipaylas.com’a erişmeyeceksiniz.
  3. Hayalinipaylas.com’da saadet zinciri gibi, yasalara uygun olmayan çok katlı pazarlama faaliyetlerinde bulunmayacaksınız.
  4. Virüs ya da başka kötü niyetli kodlar yüklemeyeceksiniz.
  5. Başka birisine ait giriş bilgilerini istemeyecek veya başka birisinin hesabına erişmeyeceksiniz.
  6. Herhangi bir diğer kullanıcıyı rahatsız, tehdit ya da taciz etmeyeceksiniz.
  7. Şu tür içerikler yayınlamayacaksınız: Nefret dolu, tehditkâr veya pornografik olan ya da çıplaklık ya da görsel veya keyfi şiddet içeren, para talepleri içeren.
  8. İlgili yaş tabanlı kısıtlamalara uymadan, alkol ya da yetişkinlere yönelik içerikler (reklamlar dahil) barındıran herhangi bir üçüncü şahıs uygulaması geliştirmeyecek veya çalıştırmayacaksınız.
  9. Hayalinipaylas.com üzerinde bir yarışma, kampanya ya da çekiliş (promosyon) yapar veya tanıtırsanız, bilgileriniz yayınlanmayacak ve ancak bilgimiz dahilinde tüm ilgili yasalara uyuyor ise yayınlanacaktır.
  10. Hayalinipaylas.com’u yasadışı, yanlış yönlendirici, kötü niyetli veya ayrımcı bir amaç doğrultusunda kullanmayacaksınız. Paylaştığınız hayal ve talepler doğru, kişileri yanlış yönlendirici, tuzak bilgiler içermemelidir.
  11. Hayalinipaylas.com’un düzgün bir şekilde çalışmasını engelleyecek, kapasitesini zorlayacak ya da yavaşlatacak (hizmet engelleme saldırısı [DoS] gibi) hiçbir şey yapmayacaksınız.
  12. İşbu Bildirimin ihlal edilmesine yönelik herhangi bir tavsiye ya da destek sağlamayacaksınız.
 4. Kayıt ve Hesap GüvenliğiHayalinipaylas.com kullanıcıları gerçek adlarını ve bilgilerini vermektedir ve bunun böyle kalmasını sağlamak için yardımınıza ihtiyacımız var. Kayıt süreci ve hesap güvenliğinizin muhafaza edilmesine ilişkin tarafımıza verdiğiniz taahhütlerden bazıları şunlardır:
  1. Hayalinipaylas.com’da yanlış kişisel bilgiler vermeyecek veya kendinizden başka birisi için kişinin iznini almadan hesap oluşturmayacaksınız.
  2. Birden fazla kişisel profil oluşturmayacaksınız.
  3. Hesabınızı kapatırsak, iznimiz olmadan yeni bir hesap oluşturmayacaksınız.
  4. Kişisel profilinizi kendi ticari kazancınız için kullanmayacaksınız (bir reklam verene durum güncellemenizi satmak gibi).
  5. 13 yaşından küçükseniz Hayalinipaylas.com’u kullanmayacaksınız.
  6. Suçu kanıtlanmış bir cinsel suçluysanız Hayalinipaylas.com’u kullanmayacaksınız.
  7. İletişim bilgilerinizin doğru ve güncel kalmasını sağlayacaksınız.
  8. Şifrenizi (veya geliştiriciler için, gizli anahtarınızı) paylaşmayacak, başkalarının sizin hesabınıza erişmesine izin vermeyecek veya hesabınızın güvenliğini tehlikeye düşürecek başka eylemlerde bulunmayacaksınız.
  9. Hesabınızı (yönettiğiniz sayfalar veya uygulamalar dahil) önceden yazılı iznimizi almadan, kimseye transfer etmeyeceksiniz.
  10. Hesabınız için bir kullanıcı adı seçerseniz, uygun gördüğümüz takdirde (bir ticari marka sahibinin, bir kullanıcıya ait gerçek ad ile yakından ilişkili olmayan bir kullanıcı adı hakkında şikayette bulunması gibi) bu kullanıcı adını kaldırma veya geri alma hakkını saklı tutarız.
 5. Diğer Şahısların Haklarını KorumaDiğer şahısların haklarına saygı duymaktayız ve sizden de aynısını beklemekteyiz.
  1. Hayalinipaylas.com üzerinde başkalarına ait hakları ya da yasaları ihlal eden herhangi bir içerik paylaşmayacak veya bu tür bir eylemde bulunmayacaksınız. Bu sitenini bir sosyal yardımlaşma platformu olduğunu düşünerek 3.şahısların bilgilerini onlardan izinsiz yayınlayarak rencide edici ve haklarına zarar veren duyurular, paylaşım ve yardım taleplerinde bulunmayacaksınız.
  2. Bu Bildirimi ihlal ettiğini düşünürsek, Hayalinipaylas.com’da paylaştığınız herhangi bir içeriği ya da bilgiyi kaldırabiliriz.
  3. Size, fikri mülkiyet haklarınızı korumaya yardımcı olacak araçlar sunacağız. Daha fazla bilgi almak için Fikri Mülkiyet Hakkı İhlali Nasıl Şikayet Edilir‎ sayfamızı ziyaret edin.
  4. Başka birisinin telif hakkını ihlal ettiği düşüncesiyle içeriğinizi silmemiz durumunda, söz konusu içeriğin yanlışlıkla silindiği kanısındaysanız, karara itiraz fırsatınız olacaktır.
  5. Diğer kişilerin fikri mülkiyet haklarını sürekli ihlal ederseniz, hesabınızı uygun gördüğümüz takdirde kapatırız.
  6. Telif haklarımızı veya ticari markalarımızı (Hayalinipaylas.com ifadesi, Hayalinipaylas.com ve Logoları, özel imajlar, melek adamlar dahil) ya da karışıklığa yol açacak benzer markaları, yazılı iznimiz olmadan kullanmayacaksınız.
  7. Diğer kullanıcılardan bilgi toplarsanız, şu koşullara uygun hareket edeceksiniz: Bilgi toplanan kişilerin rızasını alacak, bilgiyi toplayanın siz olduğunuzu (Hayalinipaylas.com olmadığını) açıklayacak ve hangi bilgileri topladığınızı ve bunları nasıl kullanacağınızı açıklayan bir gizlilik ilkesi yayınlayacaksınız.
  8. Hayalinipaylas.com’da kimsenin kimlik belgelerini ya da mali açıdan kritik öneme sahip bilgileri paylaşmayacaksınız.
  9. Kendi rızaları olmadan, kullanıcıların direk iletişim bilgilerini kullanarak kişilere destek verilmesi adına bir kampanya başlatmayacak, kişisel hak sorumluluklarını rencide edici bildirimlerde bulunmayacak veya kullanıcı olmayan kişilere e-posta daveti göndermeyeceksiniz.
  10. İlgili kategoriler altında site ziyaretçilerini yanlış ve yalan bilgiler ile yönlendirmeyecek, bu sebeple haksız destek ve kazanç sağlamayacaksınız. Bunun tespiti durumunda üyeliğiniz iptal edilir, gönderileriniz yayınlanmaz, eski gönderileriniz silinir.
  11. Sitemize gönderilen bilgilerin doğruluğundan ya da yanlış bilgi verilmesinden kaynaklı hak, maddi ve manevi kayıplarınızdan hayalinipaylas.com yetkilileri, memurları, sponsor ve reklam verenleri sorumlu tutulamaz, yayınlanan bilgilerin doğruluğunu tek taraflı olarak sizin kontrol etmeniz ve buna göre hareket etmek yine sizin sorumluluğunuzdadır. Hayalinipaylas.com sadece bu platformu yaratarak üyelerin, site ziyaretçilerinin karşılıklı yardımlaşmasını, bilgi paylaşmasını hedeflemiştir.
 6. Bağlantı Paylaş Düğmeleri İçin Geçerli Özel Hükümler İnternet sitenizde mevcut bağlantı paylaş düğmelerini farklı site ve sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmanız durumunda, paylaştığınız sitelerdeki kullanım ve gizlilik şartlarına tabi olduğunuzu buna göre işlem gerçekleştirdiğinizi kabul etmiş sayılırsınız.
 7. Hayalinipaylas.com tarafından Sunulan veya Geliştirilen Reklamlar ve Diğer Ticari İçerikler HakkındaHedefimiz yalnızca reklamcılar için değil sizin için de değerli olan reklamlar sunmaktır. Bunun gerçekleşebilmesi için, aşağıdakileri kabul edersiniz:
  1. Profil ayarlarınızı kullanarak, adınızın ve profil resminizin sunduğumuz veya geliştirdiğimiz ticari, sponsorlu veya ilgili içeriklerle ilişkilendirilebilme şeklini sınırlandırabilirsiniz.
  2. Size ait içerikleri ya da bilgileri, reklam verenlere izniniz olmadan vermeyiz.
  3. Bazı hizmet ve iletişimlerin ücretli olduğunu her zaman belirtmeyebileceğimizi kabul edersiniz.
 8. Reklam Verenler İçin Geçerli Özel Hükümler Hayalinipaylas.com üzerinden ya da yayıncı ağımızdan reklam satın alarak istediğiniz hedef kitleyi seçebilirsiniz.  Aşağıdaki ek koşullar sizin için geçerli olacaktır:
  1. Bir Sipariş verdiğinizde, satın almak istediğiniz reklam türünü, harcamak istediğiniz tutarı ve teklifinizi tarafımıza bildireceksiniz. Siparişinizi kabul edersek, sitede yer olduğunda reklamlarınızı yayınlayacağız. Reklamınızı yayınlarken, reklamı belirttiğiniz hedef kitleye sunmak için elimizden geleni yaparız, ancak reklamınızın hedeflediği kitleye her durumda ulaşacağını garanti edemeyiz.
  2. Reklam kampanyanızın sonuçlarını iyileştirebileceğini düşündüğümüz durumlarda, belirttiğiniz hedef kriterlerini genişletebiliriz.
  3. Reklamlarınızın ödemesini Ödeme Koşullarımıza uygun olarak yapacaksınız. Ödeyeceğiniz tutar daha önce yapılacak reklam sözleşmesine bağlı olarak yapılacaktır. Reklamlarınız, Reklam Kurallarımıza ve sözleşmemize uygun olacaktır.
  4. Reklamlarınıza ilişkin boyut, konum ve pozisyon hususları tarafımızca belirlenecektir.
  5. Reklamlarınızın alacağı faaliyet miktarını (alacağınız tıklanma sayısı gibi) garanti edemeyiz.
  6. Şahısların reklamlarınızla nasıl etkileşim kuracağını kontrol edemeyiz; dolayısıyla tıklama dolandırıcılığı ve reklamların yayınlanma maliyetini etkileyecek diğer uygun olmayan faaliyetlerden tarafımız sorumlu olmayacaktır.
  7. Siparişinizi tamamladıktan sonra, reklamınızı yayınlama iznimiz sona erecektir. Ancak kullanıcılar reklamınızla etkileşimde bulunduysa, bu kullanıcılar tarafından silinene kadar reklamınızın sitede kalabileceğini kabul edersiniz.
  8. Reklamlarınızı ve bunlarla ilişkili içerik ve bilgilerinizi pazarlama ya da promosyon amaçları doğrultusunda kullanabiliriz.
  9. Yazılı iznimiz olmadan, Hayalinipaylas.com ile ilişkiniz hakkında herhangi bir basın bülteni ya da benzeri bir kamu bildirisi yayınlamayacaksınız.
  10. Herhangi bir reklamı herhangi bir nedenle reddedebilir veya kaldırabiliriz.
  11. Başkasının adına reklam yayınlıyorsanız, aşağıdakiler dahil olmak üzere bu reklamları yayınlama izninizin olduğundan emin olmamız gerekmektedir:
   1. Reklam sahibini bu Bildirimin bağlayıcı kapsamı altına sokacak yasal yetkiye sahip olduğunuzu taahhüt edersiniz.
   2. Temsil ettiğiniz reklam sahibinin bu Bildirimi ihlal etmesi halinde, söz konusu ihlalden sizi sorumlu tutabileceğimizi kabul edersiniz.
 9. Düzeltmeler
  1. Tarafınıza bir bildirim göndererek (değişikliği Hayalinipaylas.com “Kurallar-Uyarılar” üzerinden yayınlayarak) bu Bildirim üzerinde değişiklik yapabiliriz.  Bu Bildirime ilişkin gelecekte yapılacak değişikliklerden haberdar olmak istiyorsanız  “Kurallar-Uyarılar” sayfamızı ziyaret edin.
  2. 6 ve 8 numaralı kısımlarda herhangi bir değişiklik yapılması halinde (ödemeler, uygulama geliştiricileri, internet sitesi operatörleri ve reklam verenlere ilişkin kısımlar), bu durumu size en az üç gün öncesinden bildireceğiz. Diğer tüm değişiklikler, en az yedi gün önce bildirilecektir.
  3. Hukuki ve idari hususlarda veya yanlış bir bildirimi düzeltme amacıyla, yorum yapma fırsatı vermeksizin yalnızca bildirimde bulunarak değişiklik yapabiliriz.
 10. Fesihİşbu Bildirimin özünü ya da metnini herhangi bir şekilde ihlal etmeniz ya da tarafımızı riske veya başka bir muhtemel hukuki yaptırıma maruz bırakmanız durumunda, Hayalinipaylas.com’u size sunmaya kısmi olarak ya da bütünüyle son verebiliriz. Bu durumu tarafınıza e-posta yoluyla ya da hesabınıza erişim sağlamayı bir sonraki deneyişinizde bildireceğiz. Ayrıca dilediğiniz zaman hesabınızı silebilir ya da uygulamanızı devre dışı bırakabilirsiniz. Bu tür durumlarda işbu Bildirim feshedilecek, ancak aşağıda sıralanan hükümler geçerliliğini korumaya devam edecektir: 2.2, 2.4, 3-5, 6, 7.3, 8.
 11. İhtilaflar
  1. Bu Bildirim ya da münhasıran Hayalinipaylas.com ile ilişkili olarak ya da bunlardan kaynaklı olarak meydana gelen herhangi bir dava nedeni ya da ihtilaf (dava konusu) İstanbul mahkemelerinde çözümlenecektir. Hem bu Bildirim, hem de tarafınız ve bizim tarafımız arasında meydana gelebilecek herhangi bir dava konusu Türkiye Yasalarına tabi olacaktır.
  2. Hayalinipaylas.com üzerinde size ait faaliyetler, içerik ve bilgilerle ilişkili olarak herhangi bir şahsın, tarafımıza size karşı bir dava konusu getirmesi halinde, söz konusu dava konusuyla ilgili oluşabilecek tüm hasar, ziyan ya da herhangi bir harcamaya karşı (makul hukuki ücretler ve giderler dahil) tarafımızı beri kılacak ve tarafımızın bu hasarlara karşı sorumlu tutulmayacağını garanti edeceksiniz.
  3. HAYALİNİPAYLAS.COM’U SÜREKLİ SORUNSUZ ÇALIŞIR DURUMDA, VİRÜSSÜZ VE EMNİYETLİ TUTMAYA ÇALIŞIYORUZ, ANCAK HAYALİNİPAYLAS.COM’U KULLANIRKEN KARŞI KARŞIYA KALABİLECEĞİNİZ RİSKLER TAMAMEN SİZİN SORUMLULUĞUNUZDA OLACAKTIR. HAYALİNİPAYLAS.COM HERHANGİ BİR ZIMNİ YA DA SARİH GARANTİ OLMAKSIZIN OLDUĞU GİBİ SUNULMAKTADIR (PAZARLANABİLİRLİK GARANTİLERİ, ÖZEL BİR AMACA UYGUN BULUNMA VE İHLAL ETMEME GARANTİSİ BU KAPSAMDADIR, ANCAK KAPSAM BUNLARLA SINIRLI DEĞİLDİR). HAYALİNİPAYLAS.COM’UN SÜREKLİ EMNİYETLİ VE GÜVENLİ OLACAĞINI GARANTİ ETMEYİZ. ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARA AİT FAALİYETLER, İÇERİK, BİLGİ VEYA VERİLERDEN HAYALİNİPAYLAS.COM SORUMLU DEĞİLDİR; BİZİ, DİREKTÖRLERİMİZİ, MEMURLARIMIZI, ÇALIŞANLARIMIZI VE ARACILARIMIZI, BİLİNEN VEYA BİLİNMEYEN, HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ ŞAHSA KARŞI AÇMIŞ OLDUĞUNUZ BİR DAVA KONUSUNDAN DOĞAN VEYA BU TÜR BİR DAVA KONUSUYLA İLİŞKİLİ HERHANGİ BİR TALEPTEN VE HASARDAN İBRA EDERSİNİZ.
 12. Tanımlar
  1. Hayalinipaylas.com ifadesi kapsamında, aşağıda sıralananlar üzerinden sunmakta olduğumuz özellik ve hizmetler yer alır: (a) www.Hayalinipaylas.com internet sitesi ve Hayalinipaylas.com markası ya da ortaklığı kapsamındaki diğer tüm internet siteleri (alt etki alanları, uluslararası sürümler, gereçler ve mobil sürümler dahil); (b) Platformumuz; (c) beğen düğmesi, paylaş düğmesi gibi sosyal eklentiler ve diğer benzer olanaklar ve (d) şu anda mevcut olan ya da gelecekte geliştirilecek diğer ortamlar, yazılımlar (araç çubuğu gibi), cihazlar ya da ağlar.
  2. Platform ifadesi kapsamında, uygulama geliştiricileri ve internet sitesi operatörleri dahil başkalarının Hayalinipaylas.com’dan veri almasına ya da bize veri temin etmesine olanak sağlayan bazı uygulama programlama arabirimleri ve hizmetler yer alır.
  3. Bilgiler ifadesi kapsamında, yaptığınız işlemler dahil sizin hakkınızda sahip olduğumuz gerçekler ve diğer bilgiler yer alır.
  4. İçerik ifadesi kapsamında, Hayalinipaylas.com üzerinden paylaştığınız ancak bilgiler kapsamına girmeyecek her şey yer alır.
  5. Veriler ifadesi kapsamında, üçüncü şahısların Hayalinipaylas.com’tan alabileceği ya da Platform aracılığıyla Hayalinipaylas.com’a temin edebileceği içerikler ve bilgiler yer alır.
  6. Paylaşma ifadesi kapsamında, söz konusu içerik, bilgi ve verilerin Hayalinipaylas.com üzerinden paylaşılması ya da farklı yollarla bize sunulması  yer alır.
  7. Kullanım ifadesi kapsamında, söz konusu içerik, bilgi veya verilerin kullanımı, kopyalanması, sergilenmesi, görüntülenmesi, dağıtılması, değiştirilmesi, çevirisinin yapılması ya da bunları temel alarak yeni içerik, bilgi veya verilerin oluşturulması yer alır.
  8. Aktif kayıtlı kullanıcı ifadesi kapsamında, son 30 gün içerisinde Hayalinipaylas.com’a en az bir defa giriş yapmış kullanıcılar yer alır.
  9. Uygulama ifadesi kapsamında, Platformu kullanan ya da Platforma erişim sağlayan herhangi bir uygulama veya internet sitesi ve bizden veri alan ya da almış olan diğer her şey yer alır.  Artık Platforma erişmiyorsanız ancak bizden aldığınız tüm verileri silmediyseniz, verileri silene dek uygulama koşulları geçerli olacaktır.
 13. Diğer
  1. Bu Bildirim sizinle Hayalinipaylas.com arasında bir sözleşmedir.  Bize, bizi, biz ve bizim ifadeleri, hangisinin geçerli olduğuna bağlı olarak Hayalinipaylas.com anlamına gelmektedir.
  2. İşbu Bildirim, taraflar arasında Hayalinipaylas.com ile ilgili sözleşmenin tamamını teşkil etmekte ve bundan önce yapılmış tüm sözleşmelerin yerini almaktadır.
  3. Bu Bildirime bağlı herhangi bir kısmın yürütülemez olduğu tespit edilirse, geriye kalan kısım yürürlükte kalacak ve geçerliliğini korumaya devam edecektir.
  4. Bu Bildirime bağlı herhangi bir kısmı yürütme konusunda başarısız olmamız halinde, bu durum bir feragat olarak kabul edilmeyecektir.
  5. Bu Bildirim üzerinde yapılacak herhangi bir değişiklik ya da feragat, tarafımızca yazılı olarak yapılmalı ve imzalanmalıdır.
  6. İşbu Bildirim kapsamındaki haklarınızın veya yükümlülüklerinizin hiçbirini, tarafımızdan izin almadan başkasına devretmeyeceksiniz.
  7. Herhangi bir birleşme, iktisap, varlık satışı ya da yasa veya diğer bir hükmün işletilmesi ile bağlantılı olarak, işbu Bildirim kapsamındaki hak ve yükümlülüklerimizin tamamı, tarafımızca serbest bir şekilde devredilebilir.
  8. İşbu Bildirim kapsamındaki hiçbir husus, yasalarla uyumlu hareket etmemizi engellemeyecektir.
  9. İşbu Bildirim, herhangi bir üçüncü şahsın lehine hak sağlamayacaktır.
  10. Hayalinipaylas.com’u kullanırken veya Hayalinipaylas.com’a erişirken yürürlükteki tüm yasalara uyumlu hareket edeceksiniz.


Ayrıca aşağıdaki belgeleri de incelemek isteyebilirsiniz:

 • Gizlilik İlkesi: Gizlilik İlkesi, bilgileri nasıl topladığımızı ve nasıl kullandığımızı anlamanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
 • Reklam Kuralları: Bu kurallar kapsamında, Hayalinipaylas.com’ta yayınlanan reklamlar için geçerli ilkeler açıklanmaktadır. Ve sponsor/reklam veren firma ile yapılacak sözleşmeye göre belirlenir.
 • Fikri Mülkiyet Hakkı İhlali Nasıl Şikayet Edilir‎
 • Telif Hakkı İhlali İddialarına Nasıl İtiraz Edilir
Share